Exclusieve tekeningen voor Landgoed Vollenhove
Julia Blauw uit Zeist heeft vier tekeningen van Landgoed Vollenhoven gepresenteerd aan de eigenaren. Blauw tekende het Landhuis, het Koetshuis, de Oranjerie en Stal Den Eijck.
Illustrator en grafisch vormgeefster Blauw heeft al vele gebouwen getekend, maar de set die zij voor het Landgoed maakte had voor haar net wat meer betekenis. Haar grootvaders uitvaart is er gehouden en haar vader speelde vaak als kind op het Landgoed. Ze kreeg na een gesprek met de nieuwe eigenaren de vraag om mee te werken aan de nieuwe uitstraling van het Landgoed.
De vier tekeningen van Julia Blauw worden als ansichtkaarten, telefoonhoesjes en herdrukken uitgegeven. De tekeningen zijn tijdens de Open Monumentendag in het Landhuis Vollenhoven te zien.
(foto v.l.n.r. Julia Blauw en eigenaren Inge en Alexander Kneepkens)