Leerlingen doen recordpoging langste robottrein

Gaat het 200 leerlingen lukken om het record van de ‘Langste robottrein’ te breken? Die vraag staat centraal op 15 februari in het Spoorwegmuseum. 

De Stichting Leaphy, verschillende onderwijsinstellingen, het bedrijfsleven en het Spoorwegmuseum proberen met leerligen van middelbare scholen het Nederlands record te vestigen. Leaphy robotica biedt leerlingen de kans spelenderwijs creatief te worden met techniek en wil met de recordpoging een succesmoment creëren. De recordpoging is bedoeld om leerlingen te laten zien dat als je samenwerkt je grootse dingen kan presteren.

Een speciaal robotje kan geprogrammeerd worden om samen in een lange trein te rijden. Op 15 februari gaan de leerlingen proberen een trein van meer dan 200 robotjes te laten rijden.


advertentie